Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne:

 

III NIEDZIELA ADWENTU – 16 GRUDNIA 2018 R.

 

 • 1. Od dzisiaj do wtorku przeżywamy rekolekcje przygotowujące nas duchowo na pamiątkę Bożego Narodzenia. Msze Święte z kazaniami rekolekcyjnymi i możliwością skorzystania z Sakramentu Pokuty w poniedziałek i we wtorek o godzinie: 10:00 i 18:00. Serdecznie wszystkich zapraszamy !

 • 2. Kościół, w III niedzielę adwentową, udziela błogosławieństwa matkom oczekującym na narodziny swego dziecka.

 • 3. Po mszach, w zakrystii, można nabyć opłatki na stół wigilijny oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

 • 4. Zapraszamy we środę i sobotę na „Roraty” – Mszę Świętą ku czci Matki Bożej.

 • 5. W poniedziałek – 13. rocznica śmierci Księdza Medarda Gajewskiego. Pamiętajmy w tym dniu w naszych modlitwach o Czcigodnym Księdzu Medardzie.

 • 6. STOWARZYSZENIE „PRO SALUTE” i  Tomek Kamiński ZAPRASZAJĄ 12.01.2019 na godz. 19.00 do Opery i Filharmonii Podlaskiej przy ul. Podleśnej 2 w Białymstoku NA KONCERT CHARYTATYWNY „WYŚPIEWAJMY DOBRO. KOLĘDOWANIE Z TOMKIEM KAMIŃSKIM I GOŚĆMI” na rzecz pozyskania funduszy na terapię i rehabilitację dzieci z dystrofią mięśniową, podopiecznych Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej UMB. Bilety do nabycia w Kasie Opery – ul. Odeska 1. Można je także rezerwować telefonicznie – tel. do Opery: (85) 306 75 04 lub (85) 306 75 06; e-mail: bilety@oifp.eu. Na godzinę przed koncertem bilety do nabycia w kasie OiFP, ul. Podleśna 2.
  Honorowy patronat  – JM Rektor Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku – prof. Adam Krętowski; Jego Ekscelencja Najdostojniejszy Ksiądz Arcybiskup dr Tadeusz Wojda Metropolita Białostocki; JE Najprzewielebniejszy Arcybiskup Białostocki i Gdański JAKUB; dr hab. Tadeusz Truskolaski – Prezydent Miasta Białystok; Wojewoda Podlaski i Marszałek Województwa Podlaskiego.
  W trakcie koncertu będzie ogłoszony wynik akcji „Łańcuch dobra” – BICIA REKORDU DŁUGOŚCI ŁAŃCUCHA CHOINKOWEGO Z PAPIERU DLA DZIECI Z DYSTROFIĄ MIĘŚNIOWĄ, PODOPIECZNYCH KLINIKI REHABILITACJI DZIECIĘCE UMB.

 • 7. W modlitewnej atmosferze przeżyjmy ten ostatni tydzień Adwentu, który bezpośrednio przybliża nas do tegorocznego naszego Betlejem – Bożego Narodzenia. Szczęść Boże wszystkim na ten czas !