Ogłoszenia


Ogłoszenia parafialne:

 

 

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 SIERPNIA 2019 R.

 

 

 

  • 1. Dzisiaj, o godzinie 10:00 pod przewodnictwem J. E. Ks. Abp. Tadeusza Wojdy Metropolity Białostockiego, zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta ku czci Najświętszej Maryi Pannie Częstochowskiej, po której poświęcona zostanie grota z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Po zakończeniu Mszy Świętej NSZZ „Solidarność” Region Podlaski – z okazji 39. rocznicy powstania w Polsce NSZZ „Solidarność” zaprasza na piknik rodzinny, który organizowany jest w parku przy kościele parafialnym.

  • 2. W tygodniu, w liturgii Kościoła, wspominać będziemy: w poniedziałek – Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej: patronalne święto Pomocników Maryi Matki Kościoła; we wtorek – św. Monikę matkę św. Augustyna bpa; we środę – św. Augustyna bpa Doktora Kościoła; we czwartek – męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

  • 3. W najbliższą I niedzielę miesiąca września – po Mszy Świętej o godz. 8:00 – modlitwa różańcowa K.Ż.R.; po Mszy Św. o godz. 10:00 – adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna.

  • 4. Ofiary zbierane w pierwszą niedzielę września są przeznaczone na potrzeby Archidiecezji Białostockiej.

  • 5. 35. Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Krypnie wyruszy w sobotę, 7 września br. o godz. 7:00 sprzed Archikatedry Białostockiej. Zapisy na pielgrzymkę przyjmowane są w poszczególnych parafiach naszej archidiecezji. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej pielgrzymce !

  • 6. Niech dzisiaj i na każdy dzień naszego chrześcijańskiego życia nam wszystkim towarzyszy i ochrania NMP z Jasnej Góry. Szczęść Boże!