Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne:


II NIEDZIELA ADWENTU – 8 GRUDNIA 2019 R.1. Dzisiaj, z okazji dnia Św. Mikołaja, po Mszy Świętej o godz. 11:30 spotkanie dla dzieci ze Świętym Mikołajem. Zapraszamy!

2. Dzisiaj, ofiary zbierane po Mszach Świętych, są przeznaczone na wsparcie działalności Kościoła na Wschodzie.

3. Msze Święte ku czci Matki Bożej w Adwencie (tzw. Roraty) odprawiać będziemy w naszej świątyni we środy i soboty o godzinie 18:00. Prosimy przynosić ze sobą świece (lampiony) na to nabożeństwo.

4. Zapraszamy do odwiedzania parafialnej kawiarenki „Domek w Nazarecie”, która mieści się w parafialnej bibliotece. Kawiarnia czynna jest w niedziele po Mszach Św. o godz.: 8:00, 10:00 i 11:30.

5. Zapraszamy do nabycia świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom przygotowanych przez CARITAS POLSKA.

6. W tygodniu przeżywać będziemy w liturgii Kościoła: w poniedziałek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte w poniedziałek o godz. 10:00 i 18:00. W poniedziałek o godz. 12:00 zapraszamy na „Godzinę Łaski”; w piątek – wspomnienie św. Łucji dz. m.; w sobotę – wspomnienie św. Jana od Krzyża prezbitera Doktora Kościoła.

7. W najbliższą niedzielę – błogosławieństwo matek oczekujących na narodziny swych dzieci. Także w najbliższą niedzielę – 7 rocznica święceń biskupich J. E. Ks. Biskupa Henryka Ciereszko.

8. W najbliższą niedzielę – dzień modlitwy za ofiary „stanu wojennego” w Polsce.

9. Zapraszamy do nabycia i lektury katolickiej prasy.

10. Wszystkim przeżywającym w tym tygodniu dzień urodzin, imienin czy też inne ważne rocznice, życzymy obfitości Bożych darów w codziennym życiu. Szczęść Boże!