Ogłoszenia


Ogłoszenia parafialne:

 

 

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 16.06.2019 R.

 

 

 

  • 1. Dzisiaj, w naszej parafii po Mszach Świętych, zbierane są ofiary na wsparcie działalności K.U.L. i Centrum Formacji Laikatu Archidiecezji Białostockiej.

     

  • 2. W poniedziałek – wspomnienie liturgiczne św. Alberta Chmielowskiego zakonnika; w piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi zakonnika.

  • 3. We wtorek, 18 czerwca br., o godzinie 14:00 przy naszym kościele będzie miał miejsce odbiór zużytego sprzętu elektronicznego, sprzętu RTV i AGD. Prosimy, by – jeśli ktoś ma taki sprzęt – składać go przy kościele od strony biblioteki we wtorek już po Mszy Świętej o godz. 7:00.

  • 4. We środę zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy dobrego, udanego i szczęśliwego wakacyjnego wypoczynku.

  • 5. We czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze Święte w naszej świątyni we czwartek o godz. 8:00 i 18:00, nie będzie mszy o godz. 10:00 i 11:30. Główna Msza Święta w tym roku w Uroczystość Bożego Ciała w naszym mieście odprawiona zostanie o godz. 10:30 w kościele pw. Jezusa Miłosiernego. Po tej Mszy św. wyruszy procesja w stronę kościoła Świętej Rodziny. Serdecznie prosimy, by ołtarz procesyjny (trzeci) przy dworcu kolejowym przygotowali członkowie ze Związku Zawodowego „Solidarność” w naszym mieście, a czwarty – przy naszym kościele – Wspólnota Przyjaciół Oblubieńca. Zakończenie tegorocznej procesji Bożego Ciała będzie miało miejsce przy naszym kościele.

  • 6. W piątek, około godz. 18:00, przybywać zaczną do naszej parafii na nocleg grupy pielgrzymkowe tegorocznej Pieszej Pielgrzymki Różanostockiej. Bardzo prosimy parafian – wzorem lat ubiegłych – o przygotowanie kanapek, ciasta, napojów dla pielgrzymów. Prosimy również o zgłaszanie chęci przyjęcia pielgrzymów na nocleg. Z racji na piątek ksiądz proboszcz udzielił pielgrzymom dyspensy od pokarmów mięsnych. Przed godziną 21:00, w kościele, odbędzie się adoracja i apel maryjny, po nim zaś – w kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej – spektakl w wykonaniu teatru ze Wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca. Zapraszamy!

  • 7. W najbliższą niedzielę – Dzień Ojca.