Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne:

 

V NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 LUTEGO 2019 R.

 

  • 1. W bieżącym tygodniu, w liturgii Kościoła, przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii specjalne nabożeństwo połączone z udzieleniem sakramentu chorych planujemy zorganizować w dniu 10 czerwca br. w Święto NMP Matki Kościoła, kiedy to obchodzony jest Misyjny Dzień Chorego; we czwartek – Święto Świętych: Cyryla mnicha i Metodego biskupa patronów Europy.

  • 2. W dniu 7 lutego br. zakończyliśmy w naszej wspólnocie parafialnej doroczną wizytę duszpasterską, tzw. Kolędę. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafiankom i parafianom za dar spotkania, wspólną modlitwę, rozmowy, dar bliższego wzajemnego poznania się oraz ofiary złożone na cel instalacji ogrzewania w naszym kościele. Ogrzewanie to już rozpoczęło funkcjonować w dniu 8 lutego br. Przypominamy, iż od najbliższego poniedziałku Kancelaria Parafialna funkcjonuje już według zasadniczego porządku.

  • 3. Serdecznie zapraszamy do nabycia i lektury katolickiej prasy: Gość Niedzielny i Miłujcie się.

  • 4. Na dzień świętego Walentego, patrona m. in. zakochanych życzymy wielu dobrych i szlachetnych owoców płynących z daru, jakim jest miłość, a jej źródło niech każdy z nas znajduje zawsze w pełni Miłości, którą jest sam Bóg. Na cały tydzień życia i pracy – Szczęść Boże !