Wielkanoc 2020

„Przyjmując śmierć, Chrystus zwyciężył śmierć.

 Niech radość tego dnia stale towarzyszy wszystkim moim rodakom w kraju i za granicą! Niech opromienia codzienny trud, niech rozprasza wszelkie niepokoje i stanie się źródłem prawdziwego szczęścia” !

  (Św. Jan Paweł II)

   (Watykan, Orędzie Urbi et Orbi, 4 kwietnia 1999 r.)

Chrystus zmartwychwstał!
ALLELUJA !

Na czas tegorocznej Wielkanocy życzę wszystkim parafianom Parafii pw. Świętej Rodziny w Czarnej Białostockiej i wszystkim mieszkańcom miasta Czarna Białostocka oraz wszystkim naszym Rodakom owocnego duchowo PRZEŻYCIA Tajemnicy pojednania człowieka z Bogiem, dokonanego przez mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa.

Życzenia Świętego  Jana Pawła II, wypowiedziane w 1999 roku, niech będą nam wszystkim duchowym wsparciem w trudnych chwilach przeżywanej obecnie epidemii. Święty Janie Pawle II, wierzymy, iż w stulecie Twoich urodzin, przed Obliczem Trójcy Świętej wspomagasz naszą Ojczyznę i świat cały w trudnych dziejach, jakie obecnie przeżywamy. Dziękujemy Ci, Święty Janie Pawle II !

Proszę także o przyjęcie duchowego, świątecznego daru, jakim jest homilia wygłoszona przez O. Raniero Cantalamessę w dniu 10 kwietnia 2020 roku podczas Liturgii Wielkiego Piątku w Bazylice Św. Piotra w Watykanie.

                                                                  Ks. Bogusław Kieżel

                                                                  Proboszcz Parafii

Comments are closed.